Spectrum Control 54802002X5V102P
Feed Thru Capacitors 250V 25A 1000pF SOLDER-IN C CIRCUIT
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码54802002X5V102P